Osiągnicia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Konkursy

Szkola Podstawowa

Dulewicz Maksymilian I b wyróżnienie w szkolnym konkursie "Ozdoba bożonarodzeniowa"
Lankowska Zuzanna I b II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji"
Mendakiewicz Wiktor I b wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym "Dynia", III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Miś mój serdeczny przyjaciel" MDK
Peret Mikołaj I b I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji"
Szostak Jan I b wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym "Dynia", III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Jesień w obiektywie"
Wojnicki Miłosz I b II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Dynia", III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji"
Żaba Jakub I b III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji", I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Jesień w obiektywie"
Góra Gabriela II a II miejsce w szkolnym konkursie "Quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych", wyróżnienie w szkolnym konkursie "Czytanie wierszy J. Tuwima"
Marczewski Jan II a II miejsce w szkolnym konkursie "Quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych"
Musiał Jakub II a II miejsce w szkolnym konkursie "Quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych"
Rosikoń Paulina II a II miejsce w szkolnym konkursie "Czytanie wierszy J. Tuwima", I miejsce w szkolnym konkursie "Jesień w poezji", wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym "Wesoła dynia", II miejsce w szkolnym konkursie "X Faktor"
Nowek Antonina II a III miejsce w szkolnym konkursie "Jesień w poezji", wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym "Wesoła Dynia"
Szotek Zuzanna II a III miejsce w szkolnym konkursie "X Faktor"
Glińska Maja II c wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Jak wydam swój pierwszy milion"
Ścibich Julia II d II miejsce w szkolnym konkursie "Wesołe dynie", III miejsce w konkursie recytatorskim
Chachurski Mikołaj II d wyróżnienie w szkolnym konkursie "Wesołe dynie"
Sułkowski Bartłomiej II d II miejsce w konkursie fotograficznym
Sowa Nadia III a III miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim, udział w międzyszkolnym konkursie "Moja wymarzona choinka"
Banach Jakub III a II miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim
Mazur Natalia III a wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim, udział w międzynarodowym konkursie "Moja wymarzona choinka"
Kupańska Sandra III a udział w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim, udział w międzynarodowym konkursie "Moja wymarzona choinka"
Kalicki Francziszek III a udział w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim, udział w międzynarodowym konkursie "Moja wymarzona choinka"
Zobek Aleksandra III b I miejsce w szkolnym konkursie "Wesołe dynie", I miejsce w konkursie recytatorskim "Jesień w poezji"
Bajor Damian III b wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji"
Jasińska Julia III b wyróżnienie w szkolnym recytatorskim "Jesień w poezji"
Szmer Maciej III b wyróżnienie w szkolnym "Wesołe dynie"
Passela Chris III b wyróżnienie w szkolnym "Wesołe dynie", wyróżnienie w szkolnym konkurs "Jesień w obiektywie"
Klecz Michał III c I miejsce w szkolnym konkursie głośnego czytania
Boroń Damian III c II miejsce w szkolnym konkursie "Wesołe dynie"
Jach Szymon III c III miejsce w szkolnym konkursie "Wesołe dynie", III miejsce w szkolnym konkursie "Wydrążę dynię"
Solano Aguilar, Karolina III c II miejsce w szkolnym konkursie "Jesień w poezji"
Gajdzik Jakub III c III miejsce w szkolnym konkursie "Dzień misia"
Sidorowicz Małgorzata III c I miejsce w szkolnym konkursie "Ozdoba bożonarodzeniowa"
Macander Gracjan III c II miejsce w szkolnym konkursie "Ozdoba bożonarodzeniowa"
Pietrzak Eliza III c II miejsce w szkolnym konkursie "Ozdoba bożonarodzeniowa"
Wrona Helena III d wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym "Wesołe dynie", II miejsce w szkolnym konkursie "Tydzień z językiem angielskim", II miejsce w konkursie"Ozdoba bożonarodzeniowa"
Rosikoń Natalia III d II miejsce w konkursie szkolnym "Jesień w poezji"
Grabowski Oskar III d II miejsce w konkursie szkolnym "Kartka świąteczna z życzeniami po angielsku"
Dolata Amelia V a III miejsce w miejskim konkursie plastyczno - literackim "Portet postaci literackiej", II miejsce w konkursie miejskim "Osobliwości historyczne Sosnowca - ludzie, miejsca, wydarzenia", III miejsce w konkursie wiedzy biblijnej ne etapie regionalnym
Lewandowski Maciej V a III miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Zabytki sakralne Sosnowca"
Obarzanek Wiktoria V a wyróżnienie w konkursie miejskim "Osobliwości historyczne Sosnowca - ludzie, miejsca, wydarzenia", III miejsce w miejskim konkursie plastyczno - literackim "Portret postaci literackiej"
Bęczkowska Julia V b III miejsce w konkursie plastycznym - literackim "Portret bohatera literackiego wybranej lektury szkolnej", wyróżnienie w konkursie miejskim "Osobliwości historyczne Sosnowca - ludzie, miejsca, wydarzenia"
Słodkowska Aleksandra V b II miejsce w konkursie miejskim "Osobliwości historyczne Sosnowca - ludzie, miejsca, wydarzenia"
Hrynko Olga V b wyróżnienie w konkursie plastycznym - II miejsce w konkursie miejskim "Osobliwości historyczne Sosnowca - ludzie, miejsca, wydarzenia"
Korzeniowska Martyna V c II miejsce w miejskim konkursie plastyczno - historycznym "Wolność kocham i rozumiem"
Muc Julia V c wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim "Tydzień z językiem angielskim"
Machowiak Weronika VI b II miejsce w miejskim konkursie "Osobliwości historyczne Sosnowca - ludzie, miejsca, wydarzenia", II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Bohater literacki z wybranej lektury"
Milowski Krystian VI b III miejsce w miejskim konkursie fotograficzno - historycznym "Zabytki sakralne Sosnowca"
Lisek Jan VI b wyróżnienie w konkursie miejskim "Osobliwości historyczne Sosnowca - ludzie, miejsca, wydarzenia"

Gimnazjum

Sułkowska Emilia I a III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych dziewcząt w piłce ręcznej
Słodkowski Konrad I a VI miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych chłopców w unihocku, VI miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych chłopców w piłce ręcznej
Różewicz Natalia II a wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym "To co piękne wokół nas", I miejsce w miejskim plastycznym "Osobliwości historyczne Sosnowca"
Jerzowski Krzysztof II b I miejsce w rzucie oszczepem w Lidze Lekkoatletycznej Szkół gimnazjalnych w Sosnowcu

Zesp Szk Oglnoksztaccych nr 12 w Sosnowcu
ul. Jasieskiego 2a, 41-215 Sosnowiec, tel.: 32 263 43 01, e-mail: sp32@sosnowiec.edu.pl
Copyright by ZSO 12 Wszystkie prawa zastrzeone.