Osi±gnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Konkursy

Szkoła Podstawowa

Imię i nazwisko Osi±gnięcie Opiekun
Julia Sekuła IIb, Igor Terlecki I miejsce, Szkolny Konkurs na Najpiękniejsz± Kartkę Bożonarodzeniow± w Języku Angielskim mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Szymon Lorenc Ic, Oliwia Herman IId II miejsce, Szkolny Konkurs na Najpiękniejsz± Kartkę Bożonarodzeniow± w Języku Angielskim mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Natalia Urbanek IIb, Karolina Aquiler-Solano IIc III miejsce, Szkolny Konkurs na Najpiękniejsz± Kartkę Bożonarodzeniow± w Języku Angielskim mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Natalia Mrozek IIb I miejsce,Szkolny konkurs Spelling Master mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Natalia Rosikoń IId II miejsce,Szkolny konkurs Spelling Master mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Maja Matyszkiewicz IId II miejsce,Szkolny konkurs Spelling Master mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Ewa Zapora Ic I miejsce, laureat, Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "ZUCH" mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Maja Glińska Ic wyróżnienie, Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "ZUCH" mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Maksymilian Sławczyk IIb wyróżnienie, Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "ZUCH" mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Natalia Urbanek IIb - wyróżnienie wyróżnienie, Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "ZUCH" mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Ewa Zapora Ic I miejsce, laureat, Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "Olimpusek" mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Julia Bęczkowska II miejsce, miejski konkurs "B±dĽ aktywny cały rok w Sosnowcu" mgr Irena Federowicz
Amelia Dolata, Olga Hrynko III miejsce, miejski konkurs "B±dĽ aktywny cały rok w Sosnowcu" mgr Irena Federowicz
Emilia Broda II miejsce, "Szkolny konkurs kolęd i pastorałek" mgr Elżbieta Woda
Ewa Zapora III miejsce "Szkolny konkurs kolęd i pastorałek" mgr Elżbieta Woda
Jakub Musiał II miejsce "Szkolny konkurs kolęd i pastorałek" mgr Maria Niedziela
Gabriela Góra III miejsce "Szkolny konkurs kolęd i pastorałek" mgr Maria Niedziela
Antonina Nowek wyróżnienie, "Christmas cards", szkolny konkurs plastyczny mgr Maria Niedziela
Antonina Nowek wyróżnienie, "Podnie¶ z ziemi i zrób " szkolny konkurs plastyczny mgr Maria Niedziela
Gabriela Góra IIII miejsce , "Ozdoba bożonarodzeniowa" szkolny konkurs plastyczny mgr Maria Niedziela
Mikołaj Chachurski, Mateusz Mermel wyróżnienie, Bożonarodzeniowa karta w języku angielskim, szkolny konkurs plastyczny mgr Anna Wojnowska
Rafał Wencel I miejsce”¦wi±teczna choinka” - ogólnopolski konkurs plastyczny ,SP nr 46 Sosnowiec mgr Elżbieta Woda
Maja Glińska wyróżnienie ” Moje polskie euro”- ogólnopolski konkurs plastyczny Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie. mgr Elżbieta Woda
Maja Glińska I miejsce , ”Skandia Lang Team” ”- międzynarodowy maraton rowerowy. mgr Elżbieta Woda
Adrianna Stefańska I miejsce , "Górniczy trud" szkolny konkurs plastyczny mgr Elżbieta Woda
Adrianna Stefańska III miejsce , "Podnie¶ z ziemi i zrób" szkolny konkurs plastyczny mgr Elżbieta Woda
Adrianna Stefańska wyróżnienie , "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" ogólnopolski konkurs plastyczny ,SP nr 11 Modrzejów mgr Elżbieta Woda
Adrianna Stefańska wyróżnienie , "Magia ¶wi±t" ogólnopolski konkurs plastyczny - Stowarzyszenie na rzecz dzieci i rodzin „Ponad granicami” Ustroń mgr Elżbieta Woda
Milena Kuzawińska III miejsce, "Górniczy trud" szkolny konkurs plastyczny mgr Elżbieta Woda
Milena Kuzawińska II miejsce , "Poznaj stwora - bajkotwora" konkurs plastyczny MBP filia nr 10 mgr Elżbieta Woda
Emilia Broda III miejsce, "Poznaj stwora - bajkotwora" konkurs plastyczny MBP filia nr 10 mgr Elżbieta Woda
Maja Glińska I miejsce , "Poznaj stwora - bajkotwora" konkurs plastyczny MBP filia nr 10 mgr Elżbieta Woda
Rafał Wencel wyróżnienie , "Poznaj stwora - bajkotwora" konkurs plastyczny MBP filia nr 10 mgr Elżbieta Woda
Piotr Siemieński I miejsce, "Ozdoba bożonarodzeniowa" szkolny konkurs plastyczny mgr Elżbieta Woda
Miłosz Marchewka I miejsce , "Ozdoba bożonarodzeniowa" szkolny konkurs plastyczny mgr Elżbieta Woda
Szymon Lorenc II miejsce, "Christmas cards" szkolny konkurs plastyczny mgr Elżbieta Woda
Ewa Zapora II miejsce , "To i owo o bibliotece" – szkolny konkurs wiedzy o bibliotece mgr Elżbieta Woda
Ewa Zapora wyróżnienie, "Jesień w poezji" – szkolny konkurs recytatorski- mgr Elżbieta Woda
Ewa Zapora wyróżnienie , "Wiersze J.Tuwima" – szkolny konkurs recytatorski mgr Elżbieta Woda
Amelia Dolata kl. IVa III miejsce, II etap (rejonowy) XXI Konkursu Wiedzy Biblijnej mgr Agnieszka Kijak
Wiktoria Obarzanek kl. IVa III miejsce, II etap (rejonowy) XXI Konkursu Wiedzy Biblijnej mgr Agnieszka Kijak
Oliwia Popiołek III miejsce, miejski konkurs plastyczno- historyczny "Ilustrowanie ważnych wydarzeń historycznych" mgr Irena Federowicz
Julia Bęczkowska III miejsce, miejski konkurs plastyczno- historyczny "Ilustrowanie ważnych wydarzeń historycznych" mgr Irena Federowicz
Natalia Wójcik II miejsce, miejski konkurs plastyczno - literacki "Ilustracja do wybranego wiersza Juliana Tuwima" mgr Irena Federowicz
Amelia Dolata, Olga Hrynko, Aleksandra Słodkowska wyróżnienie, miejski konkurs plastyczno - literacki "Ilustracja do wybranego wiersza Juliana Tuwima" mgr Irena Federowicz
Krystian Milowski, Maciej Lewandowski, Julia ¦wi±tek, Martyna Korzeniewska , Amelia Pawłowska I miejsce, szkolny konkurs "¦wi±teczne pierniki" mgr Irena Federowicz
Alicja Gondzik III miejsce, "Leon" konkurs ogólnopolski Dorota Porębska
Alicja Gondzik I miejsce, ,"Bajki" - konkurs wiedzy o bajkach, szkolny Dorota Porębska
Natalia Zaręba X miejsce, "Leon" konkurs ogólnopolski Dorota Porębska
Martyna Kos II miejsce, "List do ¶w. Mikołaja"- konkurs literacki, miejski Dorota Porębska
Ireneusz Stasikowski I miejsce, "Jesień w poezji"- konkurs recytatorski, szkolny Dorota Porębska
Ireneusz Stasikowski Wyróżnienie, "Podnie¶ z ziemi i zrób" konkurs plastyczny, szkolny Dorota Porębska
Ireneusz Stasikowski II miejsce, "Górniczy trud"- konkurs plastyczny, szkolny Dorota Porębska
Zuzanna Figura Wyróżnienie, "Jesień w poezji"- konkurs recytatorski, szkolny Dorota Porębska
Zuzanna Figura II miejsce, "Strój Hallowenowy", szkolny Dorota Porębska
Laura Kowalczyk Wyróżnienie, "Strój Halowenowy", szkolny Dorota Porębska
Maksymilian Sławczyk kl. IIb I miejsce "To i owo o bibliotece", konkurs szkolny mgr Dorota Włodarczyk
Nikola Faracik kl. IIb III miejsce , "To i owo o bibliotece", konkurs szkolny mgr Dorota Włodarczyk
Julia Jasińska kl. IIb wyróżnienie , "Jesień w poezji", szkolny konkurs recytatorski mgr Dorota Włodarczyk
Dawid Knapik kl. IIb III miejsce , Górniczy trud”, szkolny konkurs plastyczny mgr Dorota Włodarczyk
Aleksandra Zobek kl. IIb I miejsce , "Podnie¶ z ziemi i zrób", szkolny konkurs plastyczny mgr Dorota Włodarczyk
Natalia Urbanek kl. IIb II miejsce , "Podnie¶ z ziemi i zrób", szkolny konkurs plastyczny mgr Dorota Włodarczyk
Kacper Zachara kl. IIb wyróżnienie , "Podnie¶ z ziemi i zrób", szkolny konkurs plastyczny mgr Dorota Włodarczyk
Julia Sekuła kl. IIb I miejsce , "Bożonarodzeniowa kartka w języku angielskim", szkolny konkurs plastyczny mgr Dorota Włodarczyk i mgr Karolina Federowicz- Ku¶
Natalia Urbanek kl. IIb III miejsce , "Bożonarodzeniowa kartka w języku angielskim ", szkolny konkurs plastyczny mgr Dorota Włodarczyk i mgr Karolina Federowicz- Ku¶
Maja Kurek kl. IIb wyróżnienie ,"Bożonarodzeniowa kartka w języku angielskim", szkolny konkurs plastyczny mgr Dorota Włodarczyk i mgr Karolina Federowicz- Ku¶
Julia ¦wi±tek kl. IV c III miejsce, "Zabytki sakralne w Sosnowcu" - konkurs miejski mgr Igor Imiolczyk
Amelia Niepsuj kl. V a wyróżnienie, "Zabytki sakralne w Sosnowcu" - konkurs miejski mgr Igor Imiolczyk
Martyna Korzeniewska kl. IV c wyróżnienie, "Zabytki sakralne w Sosnowcu" - konkurs miejski mgr Igor Imiolczyk
Ewa Nieżurawska kl. VI b wyróżnienie, "Zabytki sakralne w Sosnowcu" - konkurs miejski mgr Igor Imiolczyk

Gimnazjum

Imię i nazwisko Osi±gnięcie Opiekun
Michał Matyszkiewicz V miejsce w powiecie, Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "FOX" mgr Karolina Federowicz - Ku¶
Natalia Różewicz III miejsce, Miejski Konkurs Poetycki - "Poezja wnosi ogromne piękno do życia, ale także wielki smutek" mgr Jolanta Lejman
Natalia Różewicz V miejsce, Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy mgr Jolanta Lejman
Natalia Różewicz tytuł laureata, Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS 2015 mgr Barbara ¦ci±żko
Weronika Pacia tytuł laureata, "Pamiętamy" - konkurs regionalny mgr Igor Imiolczyk

Zespół Szkół Ogólnokształc±cych nr 12 w Sosnowcu
ul. Jasieńskiego 2a, 41-215 Sosnowiec, tel.: 32 263 43 01, e-mail: sp32@sosnowiec.edu.pl
Copyright by ZSO 12 Wszystkie prawa zastrzeżone.