Osignicia uczniw w roku szkolnym 2014/2015

Szkoa Podstawowa

Imi i nazwisko Osignicie Opiekun
Jakub Machnicki kl. IV b wyrnienie, "To co pikne wok nas" - konkurs midzynarodowy mgr Irena Federowicz
Amelia Niepsuj kl. IV a I miejsce, "ycie i twrczo Fryderyka Chopina" - konkurs szkolny mgr Irena Federowicz
Oliwia Popioek kl. IV a II miejsce, "ycie i twrczo Fryderyka Chopina" - konkurs szkolny mgr Irena Federowicz
Jakub Machnicki kl. IV a III miejsce, "ycie i twrczo Fryderyka Chopina" - konkurs szkolny mgr Irena Federowicz
Wiktoria Obarzanek kl. III a I miejsce, "Legendy i banie"- konkurs wojewdzki mgr Maria Niedziela
Bartosz Sztuka kl. III a Dyplom Laureata II miejsce, Zuch - konkurs oglnopolski mgr Maria Niedziela
Wiktoria Obarzanek, Amelia Dolata kl. III a Dyplom Laureata V miejsce, Zuch - konkurs oglnopolski mgr Maria Niedziela
Wiktoria Obarzanek, Maja Milewska, Amelia Dolata, Bartosz Sztuka kl. III a Dyplom, Mistrz ortografii - konkurs oglnopolski mgr Maria Niedziela
Wiktoria Obarzanek, Amelia Dolata, Bartosz Sztuka kl. III a Dyplom, Ekspert Logicznego Mylenia - konkurs oglnopolski mgr Maria Niedziela
Wiktoria Obarzanek kl.III a wyrnienie, Midzyszkolny konkurs "Wielkanocne ozdoby" mgr Maria Niedziela
Marcel Kuakowski kl.III a III miejsce, Midzyszkolny konkurs "Wielkanocne ozdoby" mgr Maria Niedziela
Wiktoria Obarzanek kl.III a Wyrnienie, Midzyszkolny Konkrus zorganizowany przez Sp 35 mgr Maria Niedziela
Julia Kocioekkl. III c I miejsce, "Zima w poezji" - konkurs miejski mgr Ewa Roch
Dominika Dolecka,Nicole aak, Julia Muc, Martyna Korzeniewska kl. III c Dyplom Laureata, Konkurs Logicznego Mylenia - konkurs oglnopolski mgr Ewa Roch
Julia Kocioek, Martyna Korzeniewska, Nikodem witkowski, Erik Hoang kl. III c Dyplom Laureata, Zuch - konkurs oglnopolski mgr Ewa Roch
Dominika Dolecka kl. III c Dyplom Laureata, OLIMPUSEK- konkurs oglnopolski mgr Ewa Roch
Alicja Sta kl.II b Dyplom Laureata,Zuch 2015 konkurs miejski mgr Boena Garczarczyk
Alicja Sta kl.II b Dyplom Laureata, Zuch z jzyka angielskiego - konkurs oglnopolski mgr Alina Szparniak
Alicja Sta kl.II b wyrnienie, Oglnopolski Konkura Logicznego Mylenia mgr Boena Garczarcyk
Alicja Gondzik kl.II a III miejsce,"Zabawka ze skrawka" - konkurs miejski mgr Dorota Porbska
Ireneusz Stasikowski kl.II a Dyplom Laureata, Olimpusek - konkurs oglnopolski mgr Dorota Porbska
Alicja Gondzik kl.IIa II miejsce,"Zima w poezji" - miejski konkurs recytatorski mgr Dorota Porbska
Alicja Sta kl.IIb II miejsce, Olimpusek z jzyka angielskiego - konkurs oglnopolski mgr Alina Szparniak
Mateusz Pietrzak kl.II b wyrnienie, "Woda - rdo ycia" - miejski konkurs plastyczny mgr Boena Garczarczyk
Oliwia Wojciechowska kl. IIa wyrnienie, "Koty Trzpioty" - miejski konkurs plastyczny mgr Dorota Porbska
Natalia Rosiko kl.Id wyrnienie, "Ilustracja do wiersza logopedycznego" - konkurs miejski mgr Magorzata Sabowska
Zuzanna Zarba, Oliwier Wysocki kl.Id wyrnienie, Olimpusek - konkurs oglnopolski mgr Magorzata Sabowska
Helena Wrona kl. Id I miejsce, "Koty Trzpioty" - miejski konkurs plastyczny mgr Magorzata Sabowska
Zuzanna Zarba kl. Id II miejsce, "Koty Trzpioty" - miejski konkurs plastyczny mgr Magorzata Sabowska
Jacek Lisek kl. Ic Dyplom Laureata, Zuch - konkurs oglnopolski, marzec 2015 mgr Jolanta Grzybowska
Miosz Maczuga kl.Ic Dyplom Laureata, Zuch z jzyka angielskiego - konkurs oglnopolski mgr Alina Szparniak
Hubert Pawowski kl.Ic III miejsce, "Koty Trzpioty" - miejski konkurs plastyczny mgr Jolanta Grzybowska
Natalia Mrozek kl.Ib wyrnienie, "Wiosna w obiektywie" - regionalny konkurs fotograficzny mgr Dorota Wodarczyk
Kacper Zachara, Milla Kowalska kl.Ib Dyplom Laureata, Zuch- konkurs oglnopolski mgr Dorota Wodarczyk
Franciszek Kalicki, Sandra Kupaska, Nadia Sowa, Eryk Tkaczyk, Micha Rygalik kl.Ia Dyplom Laureata, Olimpusek - konkurs oglnopolski, sesja zimowa 2015 mgr Ewelina Tarapacz
Ireneusz Stasikowski kl. IIa I miejsce, Szkolny konkurs piknego czytania wierszy Jana Brzechwy dla klsa II mgr Anna Uciska - Pilarz
Alicja Sta kl. IIb II miejsce, Szkolny konkurs piknego czytania wierszy Jana Brzechwy dla klsa II mgr Anna Uciska - Pilarz
Alicja Gondzik III miejsce, Szkolny konkurs piknego czytania wierszy Jana Brzechwy dla klsa II mgr Anna Uciska - Pilarz
Damian Gajewski wyrnienie, Szkolny konkurs piknego czytania wierszy Jana Brzechwy dla klsa II mgr Anna Uciska - Pilarz
Kuba Krychowski kl. VIb II miejsce, Regionalny Konkurs Informatyczny "Komputerowy Guru" mgr Iwona Broda
Julia Jakubowska, Nikolina Sater, Sabina Mordal, Julia Bochenek, Julia Mikucka II miejsce, Miejski Konkurs Piosenki Turystycznej mgr Irena Federowicz
Julia Jarosz VI A, Jakub Machnicki IV B, Natalia Garncarzyk IV B, Natalia Wjcik VA wyrnienie, Oglnopolski Konkurs Plastyczny "Tcza" mgr Irena Federowicz
Natalia Rewicz kl. VI a III miejsce, Midzyszkolny Konkurs "Jzyk polski peen niespodzianek" mgr Teresa Patoa
Wiktoria Obarzanek kl. III a Dyplom laureata - VII miejsce,Oglnopolska Olimpiada OLIMPUSEK - sesja zimowa mgr Maria Niedziela
Amelia Dolata kl. III a Dyplom laureata - XII miejsce,Oglnopolska Olimpiada OLIMPUSEK - sesja zimowa mgr Maria Niedziela
Wiktor Mucha kl. VI a III miejsce,Wojewdzki Konkurs Plastyczno - Informatyczny mgr Iwona Broda
K. Milowski, J. Machnicki, B. Boro kl. IV b III miejsce,Szkolny konkurs z jzyka angielskiego mgr Alina Szparniak
Amelia Niepsuj, Oliwia Popioek kl. IV a II miejsce,Szkolny konkurs piosenki anglojzycznej X - Factor mgr Alina Szparniak
D. Warzyska, O. Bk, Z. Gdesz, E. Pluta kl. IV a III miejsce,Szkolny konkurs piosenki anglojzycznej X - Factor mgr Alina Szparniak
Julia Kocioek kl. IIIc I miejsce,Midzyszkolny konkurs recytatorski "Jesie w poezji" mgr Ewa Roch
Julia Kocioek kl. IIIc III miejsce,Szkolny konkurs plastyczny "witeczna ozdoba choinkowa" mgr Ewa Roch
Aleksandra Sodkowska kl. IIIa II miejsce,Szkolny konkurs recytatorski "Jesie w poezji" mgr Joanna Zofia Ocieczek
Julia Merta kl. III a wyrnienie, Szkolny konkurs recytatorski "Jesie w poezji" mgr Maria Niedziela
Amelia Pawowska kl. III a wyrnienie, Szkolny konkurs recytatorski "Jesie w poezji" mgr Maria Niedziela
Alicja Gondzik kl. II a I miejsce, Szkolny konkurs recytatorski "Zima w poezji" mgr Dorota Porbska
Alicja Gondzik kl. II a I miejsce, Szkolny konkurs plastyczny "Zwierzta" mgr Dorota Porbska
Alicja Gondzik kl. II a III miejsce, Miejski konkurs plastyczny "Zabawka ze skrawka" mgr Dorota Porbska
Alicja Gondzik kl. II a I miejsce, Szkolny konkurs kold mgr Dorota Porbska
Ireneusz Stasikowski kl. II a I miejsce, Szkolny konkurs recytatorski "Jesie w poezji" mgr Dorota Porbska
Ireneusz Stasikowski kl. II a II miejsce, Szkolny konkurs recytatorski "Zwierzta" mgr Dorota Porbska
Martyna Kos kl. II a III miejsce, Szkolny konkurs recytatorski "Jesie w poezji" mgr Dorota Porbska
Martyna Wrtniak kl. II a I miejsce, Szkolny konkurs plastyczny "witeczna ozdoba choinkowa" mgr Dorota Porbska
Natalia Zarba kl. II a wyrnienie, Szkolny konkurs plastyczny "witeczna ozdoba choinkowa" mgr Dorota Porbska
Zuzanna Figura, Oliwia agocka kl. II a II miejsce, Szkolny konkurs kold mgr Dorota Porbska
Katarzyna ukasik, Oliwia Wojciechowska kl. II a wyrnienie, Szkolny konkurs kold mgr Dorota Porbska
Natalia Rosiko kl. Id wyrnienie, Szkolny konkurs plastyczny "witeczna ozdoba choinkowa" mgr Magorzata Sabowska
Oliwia Herman kl. Id III miejsce, Szkolny konkurs recytatorski "Wierszyki amice jzyki" mgr Magorzata Sabowska
Szymon Jach kl. Ic I miejsce, Szkolny konkurs recytatorski mgr Jolanta Grzybowska
Szymon Jach kl. Ic wyrnienie,Regionalny Konkurs Origami mgr Jolanta Grzybowska
Miosz Maczuga kl. Ic I miejsce, Szkolny konkurs recytatorski "Wierszyki amice jzyki" mgr Jolanta Grzybowska
Eliza Pietrzak kl. Ic I miejsce, Szkolny konkurs plastyczny "witeczna ozdoba choinkowa" mgr Jolanta Grzybowska
Eliza Pietrzak kl. Ic I miejsce, Szkolny konkurs kold mgr Jolanta Grzybowska
Karolina Solano kl. Ic wyrnienie, Regionalny Konkurs Origami mgr Jolanta Grzybowska
Karolina Solano kl. Ic I miejsce,Szkolny konkurs recytatorski "Zima w poezji" mgr Jolanta Grzybowska
Chris Passella kl. Ib III miejsce, Szkolny konkurs kold mgr Dorota Wodarczyk
Milla Kowalska kl. Ib II miejsce, Szkolny konkurs kold mgr Dorota Wodarczyk
Julia Jasiska, Natalia Mrozek, Nikola Dudek kl. Ib wyrnienie, Szkolny konkurs plastyczny "witeczna ozdoba choinkowa" mgr Dorota Wodarczyk
Julia Jasiska kl. Ib wyrnienie, Szkolny konkurs recytatorski "Wierszyki amice jzyki" mgr Dorota Wodarczyk
Damian Bajor kl. Ib wyrnienie, Szkolny konkurs recytatorski "Zima w poezji" mgr Dorota Wodarczyk
Emilia Stojecka kl. Ia wyrnienie, Szkolny konkurs plastyczny "witeczna ozdoba choinkowa" mgr Ewelina Tarapacz
Franciszek Kalicki kl. Ia wyrnienie, Konkurs plastyczny "Narysuj mi bawanka" mgr Ewelina Tarapacz
Sandra Kupaska kl. Ia wyrnienie, Konkurs plastyczny "Zabawka ze skrawka" mgr Ewelina Tarapacz
Jakub Banach kl. Ia II miejsce, Konkurs kold mgr Ewelina Tarapacz
Natalia Rewicz, Dagmara Cebula kl. VIa II miejsce, Potyczki angielsko-historyczne mgr Karolina Federowicz - Ku
Kuba Krychowski, Julia Jarosz kl. VIb III miejsce, Potyczki angielsko-historyczne mgr Karolina Federowicz - Ku
Julia Kociolek, Martyna Korzeniewska, Julia witek kl. III c I miejsce, Szkolny konkurs piosenki anglojzycznej X Factor mgr Ewa Roch
Julia Bczkowska, Ksawier Patek, Julia Figza, Olga Hrynko kl. III b II miejsce, Szkolny konkurs piosenki anglojzycznej X Factor mgr Alina Szparniak
Nicole aak, Julia Muc kl. III c III miejsce, Szkolny konkurs anglojzycznej X Factor mgr Ewa Roch
Wiktoria Obarzanek kl. IIIa I miejsce, Ogolnopolski Konkurs "Legendy,banie i bajki polskie" mgr Maria Niedziela
Maja Milewska kl. IIIa Dyplom laureata, Ogolnopolski Konkurs Ortograficzny mgr Maria Niedziela
Wiktoria Obarzanek kl. IIIa Dyplom laureata, Ogolnopolski Konkurs Ortograficzny mgr Maria Niedziela
Amelia Dolata kl. IIIa Dyplom laureata, Ogolnopolski Konkurs Ortograficzny mgr Maria Niedziela
Bartek Sztuka kl. IIIa Dyplom wyrnienia, Ogolnopolski Konkurs Ortograficzny mgr Maria Niedziela
Amelia Pawowska kl. IIIa Dyplom uznania, Ogolnopolski Konkurs Ortograficzny mgr Maria Niedziela
Natalia Rewicz kl. VIa I miejsce, Konkurs plastyczno- literacki "Ilustracja do wybranej lektury szkolnej" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Natalia Rewicz kl. VIa I miejsce, Konkurs plastyczno- literacki "Kocham ci , Sosnowcze !" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Nikola Pawlak kl. Va wyrnienie, Konkurs plastyczno- literacki "Kocham ci , Sosnowcze !" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Weronika Machowiak kl. IVb I miejsce,Konkurs plastyczny "Cztery pory roku - Jesie" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Kacper Biaecki kl. Vb II miejsce, Konkurs plastyczny "Cztery pory roku - Jesie" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Natalia Garncarzyk kl. IVb II miejsce, Konkurs plastyczny "Cztery pory roku - Jesie" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Aleksandra Pietrzak kl. Va III miejsce, Konkurs plastyczny "Cztery pory roku - Jesie" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Nikolina Sater kl. Vb wyrnienie, Konkurs plastyczny "Cztery pory roku - Jesie" - szczebel miejski mgr Irena Federowicz
Krystian Milowski kl. IVb I miejsce, Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Nikola Pawlak kl. Va II miejsce,Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Kacper Biaecki kl. Vb III miejsce, Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Emilia Sukowska kl. Va III miejsce, Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Denis Oznerkl. VIa wyrnienie, Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Sabina Mordal kl. Vb I miejsce , Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Julia Mikucka kl. VIa I miejsce , Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Sara Warzyska kl. VIa II miejsce , Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Julia Bochenek kl. VIa III miejsce , Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Mateusz lzak kl. VIb I miejsce, Midzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Kapliczki i Krzye przydrone" mgr Igor Imiolczyk
Zuzanna Gdesz kl. IVa wyrnienie ,Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Amelia Niepsuj kl. IVa wyrnienie , Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Oliwia Popioek kl. IVa wyrnienie , Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Daria Warzyska kl. IVa wyrnienie , Szkolny konkurs muzyczny "Najpikniejsze koldy i pastoraki" mgr Irena Federowicz, mgr Agnieszka Kijak
Kuba Krychowski kl. VIb II miejsce, Midzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Kapliczki i Krzye przydrone" mgr Igor Imiolczyk
Julia Jarosz kl. VIb wyrnienie, Midzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Kapliczki i Krzye przydrone" mgr Igor Imiolczyk
Natalia Rewicz kl. VIb I miejsce, Regionalny Konkurs Twrczoci Wasnej pt. "Misie, misie..." mgr Teresa Patola

Gimnazjum

Konkursy

Imi i nazwisko Osignicie Opiekun
Wiktoria Drygierczyk wyrnienie, "To co pikne wok nas" - konkurs midzynarodowy mgr Irena Federowicz
Aleksandra ojewska wyrnienie, "To co pikne wok nas" - konkurs midzynarodowy mgr Irena Federowicz
Marta Boro, Micha Pitkowski, Maksymilian Prokop II mijece, Konkurs Wiedzy o BRD - etap miejski mgr Iwona Broda
Aleksandra ojewska, Karol Adamski, Patryk Kilan wyrnienie, "Sosnowiec - moje miasto" - konkurs midzyszkolny mgr Igor Imiolczyk
Sandra Sobkiewicz I miejsce, Oglnopolski konkurs literacko-plastyczny "Spod znaku ora wszyscy jestemy" mgr Irena Federowicz
Aleksandra ojewska III B III miejsce ,XXI Oglnopolski Konkurs Literacki "Zielono mi", kategoria - poezja mgr Jolanta Lejman
Wiktoria Drygierczyk IIB, Sandra Sobkiewicz III B, Patryk Kilan III B, Aleksandra ojewska III B wyrnienie, Oglnopolski Konkurs Plastyczny "Tcza" mgr Irena Federowicz
Sandra Sobkiewicz kl. 3b I miejsce ,XIII Midzyszkolny konkurs czytelniczy "Mistrzowie kryminau" mgr J. Lejman
Karolina Klucznik kl. 3b II miejsce ,XIII Midzyszkolny konkurs czytelniczy "Mistrzowie kryminau" mgr J. Lejman
Patryk Kilan kl. 3b II etap,Konkurs przedmiotowy z matematyki mgr A. Kpska
Martyna Musialska kl. 2b I miejsce,Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Micha Jakubczyk kl. 1a I miejsce,Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Iwona Bocka kl. 1a II miejsce,Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Wiktoria Drygierczyk kl. 2b II miejsce,Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz
Klaudia Gajdzica kl. 3a III miejsce,Szkolny konkurs plastyczny "Ozdoby witeczne" mgr Irena Federowicz

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Leona Kruczkowskiego w Sosnowcu
ul. Armii Krajowej 93, 41-215 Sosnowiec, tel.: 32 263 43 01, e-mail: sp32@sosnowiec.edu.pl
Copyright by SP 32 Wszystkie prawa zastrzeżone.