Osignicia uczniw w roku szkolnym 2012/2013

Gimnazjum

Uczniowie z najwysz redni na koniec roku szkolnego 2012/2013

rednia Imi i nazwisko Zachowanie
5,56 Aleksandra Nagliska wzorowe
5,44 Sebastian Poszaj wzorowe
5,17 Patryk Kilan wzorowe
5,11 Konrad Broda wzorowe
5,06 Czupryski Armando wzorowe
5,00 Justyna Mordal, wzorowe
5,00 Aleksandra ojewska wzorowe
4,94 Natalia Kunicka wzorowe
4,92 Radosaw Kardas wzorowe
4,85 Sandra Sobkiewicz wzorowe
4,83 Rafa Woda bardzo dobre
4,80 yrek Jakub bardzo dobre
4,78 Bogulak Katarzyna wzorowe
4,78 Kadowska Patrycja wzorowe

Konkursy

Imi i nazwisko Osignicie Opiekun
Sebastian Poszaj I miejsce w Oglnopolskim Konkursie Jzyka Niemieckiego "EDI" mgr W. Bonin
Aleksandra Nagliska, Natalia Kunicka III miejsce w Oglnopolskim Konkursie Jzyka Niemieckiego "EDI" mgr W. Bonin
Rafa Woda V miejsce w Oglnopolskim Konkursie Jzyka Niemieckiego "EDI" mgr W. Bonin
Patrycja Kadowska VII miejsce w Oglnopolskim Konkursie Jzyka Niemieckiego "EDI" mgr W. Bonin
Ewelina Imbor IX miejsce w Oglnopolskim Konkursie Jzyka Niemieckiego "EDI" mgr W. Bonin
Sebastian Poszaj finalista Wojewdzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki mgr B. ciko
Sebastian Poszaj, Patryk Kilan wyrnienie w midzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny 2013" mgr B. ciko, mgr A. Kpska
Natalia Kunicka, Sebastian Poszaj Finalici XIV Wojewdzkiego Konkursu z Fizyki mgr R. liwiska
Patrycja Kadowska I miejsce w VI Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej mgr J. Ocieczek
Julia Milewska Wyrnienie w VI Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej mgr J. Ocieczek
Sandra Sobkiewicz I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Drzewa" mgr I.Federowicz
Aleksandra Nagliska wyrnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Drzewa" mgr I. Federowicz
Klaudia Gajdzica Certyfikat Europejskiego Instytutu Edukacji ENTAGRAM opiekun EIE
Konrad Broda wyrnienie w XI Wojewdzkim Konkursie Lingwistycznym im. L. Zamenhoffa mgr W. Bonin, mgr Marcin Szymkowiak
Jakub yrek, Sebastian Poszaj, Maciej Wasilewski II miejsce w Midzyszkolnym Konkursie "Nie mona zapomnie...XX wiek" mgr I. Imiolczyk
Maciej Wasilewski I miejsce w Midzyszkolnym Konkursie Historycznym "Wielcy Polacy - Pamitajmy o nich - W krgu Marszaka ..., czyli rzecz o Jzefie Pisudskim w 145 rocznic urodzin" mgr J.Ocieczek
Karol Adamski III miejsce w Midzyszkolnym Konkursie Historycznym "Wielcy Polacy - Pamitajmy o nich - W krgu Marszaka ..., czyli rzecz o Jzefie Pisudskim w 145 rocznic urodzin" mgr I. Imiolczyk
Aleksandra Nagliska Wyrnienie w Oglnopolskim Konkursie Literackim "Zielono mi" mgr J. Lejman
Konrad Broda, Adrian Kowal, Kacper Wodarczyk I miejsce w Midzyszkolnym Konkursie Wiedzy o BRD mgr I. Broda
Sebastian Poszaj Zakwalifikowany do III etapu olimpiady przedmiotowej z matematyki mgr B. ciko
Sebastian Poszaj Laureat Oglnopolskiej Olimpiady przedmiotowej z matematyki OLIMPUS mgr B. ciko
Konrad Broda I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym mgr I. Imiolczyk

Uczniowie z najwysz redni na pierwszy semestr

rednia Imi i nazwisko Zachowanie
5,36 Aleksandra Nagliska wzorowe
5,36 Sebastian Poszaj wzorowe
5,08 Patryk Kilan bardzo dobre
5,00 Justyna Mordal, wzorowe
5,00 Konrad Broda dobre
4,93 Natalia Kunicka wzorowe
4,92 Aleksandra ojewska wzorowe
4,82 Studziba Gabriel wzorowe
4,79 Rafa Woda bardzo dobre
4,75 Radosaw Kardas wzorowe
4,75 Sandra Sobkiewicz bardzo dobre

Szkoa Podstawowa

Uczniowie z najwysz redni koniec roku szkolnego 2012/2013

rednia Imi i nazwisko Zachowanie
5,55 Marcelina Witek wzorowe
5,55 Natalia Rewicz wzorowe
5,55 Dorota Jaboska bardzo dobre
5,45 Oliwia Mizera wzorowe
5,45 Marta Boro wzorowe
5,36 Wiktoria Drygierczyk wzorowe
5,27 Martyna Wieczorek wzorowe
5,18 Anna Wodarczyk wzorowe
5,18 Gabriela Giemza bardzo dobre
5,09 Maksymilian Prokop bardzo dobre
5,00 Weronika Dbrowska bardzo dobre
5,00 Micha Pitkowski bardzo dobre
5,00 Wiktor Mucha bardzo dobre
4,91 Sandra Kowalska wzorowe
4,82 Martyna Janicka bardzo dobre
4,82 Martyna Musialska wzorowe
4,82 Bartosz Wietrzyski bardzo dobre
4,82 Jakub Wrczycki wzorowe
4,82 Szymon aba bardzo dobre

Konkursy

Imi i nazwisko Osignicie Opiekun
Mateusz Rajchman IV miejsce, Dyplom laureata i nagroda ksikowa w Konkursie Zuch mgr E. Roch
Dominika Dolecka Dyplom laureata w Konkursie Zuch mgr E. Roch
Dominika Dolecka Dyplom laureata w Konkursie Zuch z jzyka angielskiego mgr E. Roch
Julia Muc Dyplom laureata w Konkursie Zuch z jzyka angielskiego mgr E. Roch
Gabriela Giemza, Dorota Jaboska, Marcelina Witek III miejsce w Midzyszkolnym Konkursie "ENGLISH CAN BE FUN" mgr A. Szparniak
Dorota Jaboska wyrnienie w midzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny 2013" in. A. Wieczorkowska
Marcelina Witek II miejsce w VI Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej mgr J. Ocieczek
Daniel Bronkowski wyrnienie w Oglnopolskim Konkursie Plastycznym "Zielono mi" mgr I. Federowicz
Weronika Pacia I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "WIELKANOCNA PARADA OZDB" mgr I. Federowicz
Julia Bczkowska I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "WIELKANOCNA PARADA OZDB" mgr I. Federowicz
Aleksandra Sodkowska wyrnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "PTAKI CUDAKI" mgr I. Federowicz
Natalia Kruczek I miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - Grawerowany dyplom laureata mgr M. Niedziela
Bartosz Sztuka I miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - Grawerowany dyplom laureata mgr M. Niedziela
Maja Milewska II miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr M. Niedziela
Amelia Dolata IV miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr M. Niedziela
Lilianna Budny VII miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr M. Niedziela
Wiktoria Adamska XVII miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr M. Niedziela
Amelia Pawowska XX miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom uznania mgr M. Niedziela
Julia Merta XXIX miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom uznannia mgr M. Niedziela
Bartosz Sztuka XVIII miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - dyplom uznania mgr I.Broda
Lilianna Budny XXI miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - dyplom uznania mgr I.Broda
Maja Milewska, Amelia Dolata, Natalia Kruczek, Amelia Pawowska, Wiktoria Adamska, Nicole Makowska, Julia Merta dyplomy uznania w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka Angielskiego mgr I.Broda
Oskar ur VII miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr J.Z. Ocieczek
Sodkowska Aleksandra X miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr J.Z. Ocieczek
Martyna Korzeniewska VI miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr E. Roch
Dominika Dolecka X miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek - dyplom laureata mgr E. Roch
Julia Kocioek, Erik Hoang, Julia witek, Amelia Pilichowska, Nicole aak, Dominika Ozner, Julia Muc dyplomy uznania Oglnopolskim Konkursie Olimpusek mgr E. Roch
Martyna Korzeniewska I miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - Grawerowany dyplom laureata mgr E. Roch
Julia witek I miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - Grawerowany dyplom laureata mgr E. Roch
Nicole aak I miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - Grawerowany dyplom laureata mgr E. Roch
Dominika Dolecka II miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - dyplom laureata mgr E. Roch
Erik Hoang III miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - dyplom laureata mgr E. Roch
Nikodem witkowski VI miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - dyplom laureata mgr E. Roch
Julia Kocioek XIV miejsce w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - dyplom laureata mgr E. Roch
Julia Muc dyplom uznania w Oglnopolskim Konkursie Olimpusek z jzyka angielskiego - dyplom uznania mgr E. Roch
Daniel Bronkowski Wyrnienie w Oglnopolskim Konkursie Plastycznym "Zielono mi" mgr I. Federowicz

Uczniowie z najwysz redni na pierwszy semestr

rednia Imi i nazwisko Zachowanie
5,33 Oliwia Mizera wzorowe
5,22 Marcelina Witek wzorowe
5,20 Dorota Jaboska dobre
5,18 Natalia Rewicz wzorowe
5,11 Martyna Wieczorek wzorowe
5,10 Marta Boro wzorowe
5,00 Anna Wodarczyk wzorowe
4,91 Wiktor Mucha bardzo dobre
4,91 Bartosz Wietrzyski bardzo dobre
4,91 Szymon aba bardzo dobre
4,90 Micha Pitkowski bardzo dobre
4,89 Weronika Dbrowska bardzo dobre
4,82 Oskar Adamus bardzo dobre
4,80 Maksymilian Prokop bardzo dobre
4,78 Wiktoria Drygierczyk wzorowe
4,78 Sandra Kowalska wzorowe
4,78 Gabriela Giemza bardzo dobre

Konkursy

Imi i nazwisko Osignicie Opiekun
Iwona Bocka I miejsce w konkursie szkolnym "Jesienny bukiet" mgr I. Federowicz
Martyna Musialska II miejsce w konkursie szkolnym "Jesienny bukiet" mgr I. Federowicz
Gabriela Giemza III miejsce w konkursie szkolnym "Jesienny bukiet" mgr I. Federowicz
Marcelina Witek I miejsce w konkursie szkolnym "Stroik boonarodzeniowy" mgr I. Federowicz
Iwona Bocka II miejsce w konkursie szkolnym "Stroik boonarodzeniowy" mgr I. Federowicz
Gabriela Giemza III miejsce w konkursie szkolnym "Stroik boonarodzeniowy" mgr I. Federowicz
Jakub Letniowski II miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej - etap dekanalny mgr A. Kijak
Jakub Letniowski I miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej - etap szkolny mgr A. Kijak

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Leona Kruczkowskiego w Sosnowcu
ul. Armii Krajowej 93, 41-215 Sosnowiec, tel.: 32 263 43 01, e-mail: sp32@sosnowiec.edu.pl
Copyright by SP 32 Wszystkie prawa zastrzeżone.