Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Gimnazjum

"Miasto w malarstwie - opis i analiza dzieła" - szczebel miejski
 
wyróżnienie
Patrycja Biel
opiekun mgr Irena Federowicz
 
"Życie i twórczość Fryderyka Chopina " - konkurs szkolny
 
I miejsce
Joanna Naziemiec - kl. III C
 
II miejsce
II miejsce Wiktoria Odrobina - kl. III A
 
III miejsce
Patrycja Błacho - kl. III A
Patrycja Biel kl. III C
 
organizator - mgr Irena Federowicz
 

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2012"
 
wyróżnienie
 
Monika Laskowska kl. I b
 
 
opiekun: mgr Anna Kępska

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2012"
 
IX miejsce - bardzo dobry wynik
 
Sebastian Płoszaj kl. II a
 
 
opiekun: mgr Barbara Ściążko

Regionalny konkurs językowy "LEADER"
 
I miejsce
 
Sebastian Płoszaj kl. II a
 
 
opiekun: mgr Wiesława Bonin

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Zielono mi"
 
II miejsce
 
Wiktoria Odrobina kl. III a
 
wyróżnienie
 
Angelika Witek kl. I b
 

Praca konkursowa Wiktorii Odrobiny
 

Praca konkursowa Angeliki Witek
 

opiekun mgr Irena Federowicz
 

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - etap miejski
 
II miejsce
 
drużyna:
Adrian Kowal
Konrad Broda
Kacper Włodarczyk

opiekun mgr Iwona Broda
 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Energia elektryczna w obiektywie" - etap regionalny
 
II miejsce
 
Konrad Broda

opiekun mgr Iwona Broda
 

V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zmartwychwstańcach SCRIBUS
 
III miejsce
 
Sebastian Płoszaj

opiekun ks. mgr Piotr Starmach
 

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna "Olimpus""
 
II miejsce
 
Sebastian Płoszaj

opiekun mgr Barbara Ściążko
 

Szkoła Podstawowa

"Piękno natury tkwi w szczególe" - szczebel miejski
wyróżnienie
Kinga Kosmalska
 
opiekun mgr Irena Federowicz
 

"Życie i twórczość Fryderyka Chopina " - konkurs szkolny
 
I miejsce
Marta Boroń - kl. IV A
 
II miejsce
Dorota Jabłońska kl. IV A
 
III miejsce
Patryk Lipkiewicz - kl. IV B
 
organizator - mgr Irena Federowicz
 

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2012"
 
wyróżnienie
 
Patryk Kilan kl. VI b
 
 
opiekun: mgr Anna Kępska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy "Zuch"
V miejsce
Daria Warzyńska kl. Ia
VI miejsce
Magdalena Janicka kl. IIa
IX miejsce
Weronika Machowiak kl. Ib
XI miejsce
Emilia Pluta kl. Ia
XIV miejsce
Julia Jakubowska kl. Ib
XV miejsce
Martyna Szybiak kl. Ia
Krystian Milowski kl. Ib
XVI miejsce
Nikola Pawlak kl. IIa
Dyplom laureata
Sabina Mordal kl. IIb
Kacper Białecki kl. IIb
Natalia Różewicz kl. IIIa
Sara Warzyńska kl. IIIa
Oskar Adamus kl. IIIa
Norbert Kabziński kl. IIIb
Szymon Żaba
Mateusz Ślęzak kl. IIIb

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Sosnowcu
ul. Jasieńskiego 2a, 41-215 Sosnowiec, tel.: 32 263 43 01, e-mail: sp32@sosnowiec.edu.pl
Copyright by ZSO 12 Wszystkie prawa zastrzeżone.