Osignicia uczniw w roku szkolnym 2011/2012

Gimnazjum

"Miasto w malarstwie - opis i analiza dziea" - szczebel miejski
 
wyrnienie
Patrycja Biel
opiekun mgr Irena Federowicz
 
"ycie i twrczo Fryderyka Chopina " - konkurs szkolny
 
I miejsce
Joanna Naziemiec - kl. III C
 
II miejsce
II miejsce Wiktoria Odrobina - kl. III A
 
III miejsce
Patrycja Bacho - kl. III A
Patrycja Biel kl. III C
 
organizator - mgr Irena Federowicz
 

Midzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2012"
 
wyrnienie
 
Monika Laskowska kl. I b
 
 
opiekun: mgr Anna Kpska

Midzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2012"
 
IX miejsce - bardzo dobry wynik
 
Sebastian Poszaj kl. II a
 
 
opiekun: mgr Barbara ciko

Regionalny konkurs jzykowy "LEADER"
 
I miejsce
 
Sebastian Poszaj kl. II a
 
 
opiekun: mgr Wiesawa Bonin

Oglnopolski konkurs plastyczny "Zielono mi"
 
II miejsce
 
Wiktoria Odrobina kl. III a
 
wyrnienie
 
Angelika Witek kl. I b
 

Praca konkursowa Wiktorii Odrobiny
 

Praca konkursowa Angeliki Witek
 

opiekun mgr Irena Federowicz
 

Turniej Wiedzy o Bezpieczestwie w Ruchu Drogowym - etap miejski
 
II miejsce
 
druyna:
Adrian Kowal
Konrad Broda
Kacper Wodarczyk

opiekun mgr Iwona Broda
 

Oglnopolski Konkurs Fotograficzny "Energia elektryczna w obiektywie" - etap regionalny
 
II miejsce
 
Konrad Broda

opiekun mgr Iwona Broda
 

V Oglnopolski Konkurs Wiedzy o Zmartwychwstacach SCRIBUS
 
III miejsce
 
Sebastian Poszaj

opiekun ks. mgr Piotr Starmach
 

Oglnopolska Olimpiada Matematyczna "Olimpus""
 
II miejsce
 
Sebastian Poszaj

opiekun mgr Barbara ciko
 

Szkoa Podstawowa

"Pikno natury tkwi w szczegle" - szczebel miejski
wyrnienie
Kinga Kosmalska
 
opiekun mgr Irena Federowicz
 

"ycie i twrczo Fryderyka Chopina " - konkurs szkolny
 
I miejsce
Marta Boro - kl. IV A
 
II miejsce
Dorota Jaboska kl. IV A
 
III miejsce
Patryk Lipkiewicz - kl. IV B
 
organizator - mgr Irena Federowicz
 

Midzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2012"
 
wyrnienie
 
Patryk Kilan kl. VI b
 
 
opiekun: mgr Anna Kpska

Oglnopolski Konkurs Wiedzy "Zuch"
V miejsce
Daria Warzyska kl. Ia
VI miejsce
Magdalena Janicka kl. IIa
IX miejsce
Weronika Machowiak kl. Ib
XI miejsce
Emilia Pluta kl. Ia
XIV miejsce
Julia Jakubowska kl. Ib
XV miejsce
Martyna Szybiak kl. Ia
Krystian Milowski kl. Ib
XVI miejsce
Nikola Pawlak kl. IIa
Dyplom laureata
Sabina Mordal kl. IIb
Kacper Biaecki kl. IIb
Natalia Rewicz kl. IIIa
Sara Warzyska kl. IIIa
Oskar Adamus kl. IIIa
Norbert Kabziski kl. IIIb
Szymon aba
Mateusz lzak kl. IIIb

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Leona Kruczkowskiego w Sosnowcu
ul. Armii Krajowej 93, 41-215 Sosnowiec, tel.: 32 263 43 01, e-mail: sp32@sosnowiec.edu.pl
Copyright by SP 32 Wszystkie prawa zastrzeżone.