Rok szkolny 2011/2012

Fotorelacja z Pikniku Rodzinnego 2012

Dzień Ziemi 2012

20 kwietnia odbyła się uroczysta akademia z okazji "Dnia Ziemi" przygotowana przez uczniów klasy V a, VI a i I b pod kierunkiem mgr Ewy Prz±dki i mgr Ewy Pawłowskiej.

Dzień Kobiet 2012

Pasowanie na czytelnika

22 lutego 2012 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczysto¶ć pasowania klas 1 na czytelników biblioteki szkolnej. W tym dniu biblioteka zamieniła się w zaczarowan± krainę - ba¶niolandię, której mieszkańcami byli rycerze, królewicze, baby jagi oraz wróżki. Wszystkie dzieci z 4 krain zostały zaproszone przez króla Miłka aby odczarować księgę ba¶niolandii na któr± rzuciła czar zła czarownica. W tym celu dzieci wykonywały pewne zadania. W nagrodę zostali poddanymi króla Miłka i pasowani jego berłem królewskim na czytelników.

Bal karnawałowy

27 stycznia opiekun Samorz±du Uczniowskiego mgr Irena Federowicz zorganizowała dla uczniów szkoły podstawowej bal karnawałowy. Uczniowie bawili się doskonale. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykł± kreatywno¶ci± w doborze strojów. Najciekawsze kreacje zostały wyróżnione specjalnymi nagrodami. Nad opraw± muzyczn± czuwał DJ Pietrek.

Wycieczka do O¶więcimia

Akademia z okazji ¦więta Niepodległo¶ci

Wycieczka do Egzotarium

Warsztaty fotograficzne

27 paĽdziernika w naszej szkole odbyła się prelekcja i warsztaty fotograficzne prowadzone przez pana Tomasza Paska. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 2a.

Dyskoteka z okazji Halloween

21 paĽdziernika odbyła się szkolna dyskoteka zorganizowana przez Samorz±d Uczniowski klas IV - VI. Uczniowie wzięli udział w konkursie na najciekawszy kostium halloweenowy. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Dawid Nowak kl. V "a"
II miejsce - Ewelina Baczyńska kl. IV "a", Gabriela Chajda¶ kl. IV "a"
III miejsce - Anastazja Falkowska kl. VI "b", Aleksandra Ciepluch kl. IV "a"
Podczas dyskoteki uczniowie ¶wietnie się bawili uczestnicz±c w konkursach tanecznych i zręczno¶ciowych.

Zwycięzc± LIGI KLAS w roku szkolnym 2010/2011 została klasa IV b

Zwycięzcy otrzymali nagrodę finansow± w kwocie 200 złotych, któr± przeznaczyli na dofinansowanie wycieczki klasowej. Uczniowie pojechali do Wygiełzowa, gdzie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z ceramiki. Zapoznali się z tajnikami wykonywania naczyń z gliny, każdy z uczniów wykonał samodzielnie jedno naczynie na kole garncarskim. Następnym etapem wycieczki było zwiedzanie skansenu. Uczniowie dowiedzieli się jak dawniej żyli ludzie na wsi. Ogl±dali XIX wieczne chaty kryte strzech± i gontem, ogl±dali narzędzie i sprzęty domowe z dawnych lat. Po zwiedzeniu skansenu uczniowie powędrowali do Lipowca, gdzie zwiedzali ruiny zamku a następnie upiekli kiełbaski przy ognisku na dziedzińcu zamkowym. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła uczniom wielu ciekawych wrażeń. Życzymy zwycięzcom powodzenia w tegorocznej edycji Ligi Klas.

Wycieczka do Krakowa

13 paĽdziernika 2011 r. uczniowie klas VI b i V a brali udział w programowej wycieczce do Krakowa zorganizowanej przez p. Grażynę Gawron i Ewę Prz±dkę. Celem było obejrzenie Wawelu oraz "Ogrodu Do¶wiadczeń" w Krakowie

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej przygotowali uroczyst± akademię. W pięknych słowach podziękowali swoim pedagogom za trud wkładany każdego dnia w przekazywanie życiowej i ksi±żkowej m±dro¶ci. Pani Dyrektor podziękowała uczniom za piękne przygotowanie uroczysto¶ci a nauczycielom i pracownikom administracji wręczyła nagrody i życzyła dużo zdrowia, satysfakcji z pracy i pogody ducha.

Wycieczka do Ojcowa

27 wrze¶nia uczniowie klas IV uczestniczyli w wycieczce programowej do Ojcowa zorganizowanej przez pani± mgr Irenę Federowicz.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

W dniu dzisiejszym powitali¶my nowy rok szkolny. Uroczyst± akademię przygotowali uczniowie klas II gimnazjum i klas VI szkoły podstawowej pod kierunkiem wychowawców. Pani dyrektor w swoim wyst±pieniu powitała serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców życz±c sukcesów w nowym roku szkolnym.